Biddag 2025
Woensdag 12 maart 2025 (biddag): Stichting De Lichtkring
levert een bijdrage aan de verspreiding van het Woord van God.
Stichting De Lichtkring levert vanuit de Bijbelse opdracht in Mattheüs 28:19 een bijdrage aan de verspreiding van Gods Woord over de hele wereld, in het bijzonder op plaatsen waar het Licht van het Evangelie nog nooit eerder geschenen heeft. Vanuit deze opdracht worden diverse projecten gesteund. Het gaat om vertaalprojecten, maar ook om het ontwikkelen en verstrekken van (Bijbels) lesmateriaal en zangbundels. Ook wordt steun gegeven aan evangelisten die de Bijbelse boodschap overbrengen en aan onmisbare ondersteunende werkers, zoals zendingspiloten. De projecten bevinden zich hoofdzakelijk in Zuid-Amerika. Daarnaast zijn er ook projecten in Zuidoost-Azië en Duitsland die zij steunen. Waar nodig en mogelijk werken zij samen met, of maken zij gebruik van de expertise van andere organisaties die de situatie ter plaatse goed kennen. Wilt u dit prachtige werk ondersteunen? Dank u wel.
Woensdag 12 maart 2025 (biddag): Open Doors
380 miljoen
Vervolgd worden omdat je christen bent? Het is voor ruim 380 miljoen christenen in de wereld realiteit. Op zondag naar de kerk kunnen is voor hen niet vanzelfsprekend. Samenkomen met andere christenen voor Bijbelstudie of in de boekwinkel een Bijbel kopen evenmin.
Deze week geven we tijdens de dienst aandacht aan deze vervolgde broers en zussen. Open Doors komt in actie om hen te versterken en te laten weten dat ze niet alleen zijn. Veldwerkers zoeken geheime christenen op, om hen praktische hulp te bieden, te versterken met traumazorg of om een Bijbel in hun eigen taal te geven.
Wil je weten waar geloven in Jezus het gevaarlijkst is? Of welke ontwikkelingen Open Doors op de Ranglijst Christenvervolging 2025 ziet? Je kan hier meer over lezen op opendoors.nl/ranglijst.

Gebundelde doelen
Betaalmogelijkheden
- iDeal
Giften mogelijk namens
- Anoniem
- Account
- Anders
Bijdrage/giften periode | 11-03-2025 t/m 18-03-2025 |
---|
Collectes zondag 9 maart
Zondag 9 maart 2025: Project 10:27 Werelddiaconaat: Op weg met nieuwe gelovigen,
(samen met Stichting Evangelie & Moslims).
Steeds meer migranten in Nederland vinden de weg naar een christelijke gemeente. Deze gemeenten willen hen graag helpen, maar vaak ontbreekt het nog aan kennis en ervaring. Zij worden hierin getraind, zodat gemeenteleden en migranten elkaar beter begrijpen en zo samen heel concreet de waarde van het leven in navolging van Jezus leren ontdekken. Helpt U mee?
Verstoorde familieverhoudingen,
Relatief veel migranten hebben meer zorgen en problemen in hun leven dan wij. Als ze tot geloof komen, ontstaan er nieuwe problemen omdat de moslimgemeenschap hen meestal verstoot als ze de weg van Jezus willen gaan. Dan komt het erop aan of de kerk een nieuwe familie voor hen wil zijn en hen helpt als volgelingen van Jezus.
Naast verstoorde familieverhoudingen, of traumatische ervaringen, spelen er soms financiële problemen doordat ze hun werk kwijtraken vanwege hun bekering of vanwege het ontbreken van een verblijfsvergunning. Soms proberen familieleden die nog moslim zijn het huwelijk van de gelovige te verbreken en worden ze door hen financieel onder druk gezet. Ze krijgen meestal ook geen erfenis meer. Soms wordt een lening niet terugbetaald. Een aantal raakt ook hun huis kwijt of kan niet meer veilig op het AZC wonen en zoekt tijdelijk onderdak bij christenen.

Gebundelde doelen
Betaalmogelijkheden
- iDeal
Giften mogelijk namens
- Anoniem
- Account
Bijdrage/giften periode | 08-03-2025 t/m 14-03-2025 |
---|